Draudzes padomes vēlēšanas

2010.05.02 20:54

Svētdien 2.maijā pēc dievkalpojuma notika draudzes kopsapulce un jaunās draudzes padomes vēlēšanas. Vēlēšanās piedalījās 55 draudzes locekļi. Draudzes valde, padome un revidenti tika ievēlēti uz 3. gadiem.

Draudzes valdes sastāvā ir Uģis Deķeris (draudzes priekšnieks), Vigo Dobelis (draudzes priekšnieka vietnieks), Austra Hilda Vītola (lietvede-sekretāre), Dace Feldmane (dāmu komitejas vadītāja) un Mārīte Romanovska (dāmu komitejas vadītājas vietniece).

Draudzes padomes sastāvu veido 12 draudzes locekļi - Uģis Deķeris, Vigo Dobelis, Austra Hilda Vītola, Dace Feldmane, Mareks Vērenieks, Laura Andersone, Kitija Brēdiķe, Anda Brūvere, Madara Pūķe, Mārīte Romanovska, Dana Romanovska un Diāna Zāģere.

Draudzes revidentu sastāvu veido Ilmārs Ērihs (revidentu priekšnieks), Mārtiņš Andersons un Andris Ločmelis.